Чому ми рано старіємо

Вам далеко до пенсійного віку але ви відчуваєте що шкіра в’яне, кількість зморщок зростає… Чому відбувається цей процес старіння? Детальніше читайте у «Країні здоров’я».

Куріння.

Чи ви активний курець чи пасивний — зважте, користі для шкіри паління не несе. Шкіра швидше в’янутиме, крім того, у курців, як правило, порушений кровообіг, тому їх шкіра отримує недостатньо кисню. Плюс нікотин — головний ворог вітаміну С, який захищає наш організм не тільки від вірусів та інфекцій, але і від раннього старіння.

Токсини.

Вони особливо негативно впливають на сполучні тканини. Де ж вони нас знаходять? Звісно, це повітря наших з вами міст-мегаполісів, тому перестати дихати як варіант уникнення проблеми — не вийде. Поповнюйте запаси вітамінів А, С, Е для того аби мінімізувати шкоду токсинів.

Недосипання.

Якщо ви замітили що ваша шкіра потоншала — можливо вам не вистачає сну? Людині для здоров’я та сяючої шкіри необхідно мінімум 8 годин сну.

Прямі сонячні промені.

А як же засмага, скажете ви. По можливості ховайте шкіру від надмірного сонця а коли йдете на пляж — обирайте післяобідній час.

Нагадуємо, раніше ми писали про те Уповільнюємо старіння.