Про лабораторію

Дізнатись про нас

Історія та місія Меділайн.

Медична лабораторія Меділайн була створена в серпні 2007 року. Протягом попередніх трьох років переймався досвід роботи багатьох лабораторій України – Ужгорода, Хмельницького, Луцька, Вінниці, Маріуполя, особливо роботу Снід-центрів і СПК . Досвід цих закладів допоміг досягнути найкращої якості роботи, незалежно від кількості досліджень та особливостей роботи з небезпечним лабораторним матеріалом. Метою організації лабораторії було створення закладу в якому висока якість обслуговування поєднується з конкурентною ціною на послуги. Роками ми багато працювали над створенням нових алгоритмів діагностики, приймали участь в наукових роботах та щорічних зовнішніх контролях якості. У 2018 році була створена нова лабораторію по вул. Єрошенка 14, яка змогла задовольнити всі вимоги сучасних стандартів та сподобатися ВАМ – наші клієнти. Будьте здорові та щасливі.

З повагою, Мосійчук О.В.

Наша команда

Тут ви можете ознайомитися з нашими спеціалістами

Олег Володимирович

Завідувач лабораторії
лікар-лаборант-імунолог

Валерія Валеріївна

Кандидат біологічних наук
лаборант-біохімік

Галина Богданівна

Доцент, кандидат біологічних наук, лікар - лаборант.

Ірена Володимирівна

Медична сестра

Катерина Богданівна

Медична сестра

Відгуки

Що кажуть наші клієнти...

Юрій

Хочу подякувати колективу Вашої клініки за те,що в пріоритеті у Вас допомога людям.Успіху і процвітання Вашій справі!

Левкуц Наталія

Назагал все добре, черг нема, приємний персонал. Єдине – хотілося б, щоб медсестра, яка бере аналіз, міняла рукавички перед кожним взяттям аналізу. В моєму випадку медсестра при мені не міняла рукавички, тому я не впевнена, чи була вона в них з попереднім клієнтом, крім того, робила всі записи в них. Справедливости ради, продезинфікувала саме рукавиці, в яких була перед забором крові. Рукавички – це дрібниця, але водночас і певна безпека і репутація) Дякую, якщо дослухаєтесь 😉

Роман Голубович

Про високу точність аналізів, які роблять у цій лабораторії чув давно. Шкода, що вона далеко знаходиться від мого району проживання.
Людяність та висока кваліфікація керівника приємно вразила.
В у мовах пандемії – зроблено все для безпеки відвідувачів.
ВДЯЧНИЙ ЗА ВИСОКУ ТОЧНІСТЬ аналізів, які ви робите.
В моїй ситуації це вирішило багато…

Галина Гавришина

Професійне виконання аналізів, забір крові проведений акуратно і швидко.
Найкращий лабораторний центр у Львові та області. Приємний та ввічливи

Леха Молочный

Лучшая лаборатория, ВЗЯЛИ КРОВЬ ЗА 5 МИНУТ!! РЕКОМЕНДУЮ ВАС

Оксана Децик

Професійне виконання аналізів, забір крові проведений акуратно і швидко, персонал лабораторії уважний до пацієнтів, зручне і вчасне отримання результатів аналізів в електронній формі, доступні ціни. Скористалась рекомендацією друзів і переконалась у добрій якості роботи лабораторії.

Ірина Курнікова

І якість обслуговування, і оперативність виконання аналізів на високому рівні. Дуже задоволена цінами, вони доступні. Рекомендую усім!!!

Аліна Гекманюк

Найкращий лабораторний центр у Львові та області.
Приємний та ввічливий персонал. Якщо є запитання, завжди дадуть відповідь , а також пораду.. Аналізи виконуються вчасно та відповідально! Ціни приємні.. Рекомендую щиро Меділайн!

Мисак Роман

Звернувся до Меділайну уже не вперше і що приємно вразило так це те,що на відміну від більшості інших медлабораторій мене і вислухали , і надали якісну,інформативну консультацію ще до відвідування .Спілкувався з чоловіком по телефону,який представився Олегом.Хочу передати особисту йому і усім працівникам цієї лабораторії величезну подяку.Хай Вам щастить і здоров”я усім.

Лілія Фльорко

Професійно, якісно, організовано – ключові слова для роботи цього лабораторного центру.
Персонал ввічливий і дуже професійний.
Продуманий, до дрібниць, сайт.
Висловлюю вдячність персоналу і побажання здоров’я та і добра.

Ліцензії та Сертифікати

mawartoto
Depo 25 bonus 25
situs toto