Відгуки

Залиште Ваш Відгук

Що кажуть клієнти медичної лабораторії МЕДІЛАЙН

Для нас важлива думка кожного, тож ви маєте можливість поділитись враженнями та дізнатись, що думають інші клієнти

Катерина Вербовська

З самого моменту входу мене зустріла доброзичлива та професійна атмосфера, яка одразу створила відчуття комфорту та впевненості. Персонал був надзвичайно ввічливий та уважний до кожного клієнта, що створювало приємне почуття турботи. Не можу не відзначити також швидкість отримання результатів та їх точність. Після відвідин лабораторії “Меділайн” я почуваюся впевнено, знаючи, що мої медичні аналізи проведені на найвищому рівні та можуть бути повністю довірені.

Микола Мельник

Процес взяття крові пройшов з бездоганною точністю та чуйністю. Медичні сестри виявили високий професіоналізм, впевнено та ніжно виконавши процедуру. Завдяки їхньому досвіду та ретельності я відчув себе спокійно та впевнено протягом усього часу. Рекомендую всім!

Юрій

Хочу подякувати колективу Вашої клініки за те,що в пріоритеті у Вас допомога людям.Успіху і процвітання Вашій справі!

Левкуц Наталія

Назагал все добре, черг нема, приємний персонал. Єдине – хотілося б, щоб медсестра, яка бере аналіз, міняла рукавички перед кожним взяттям аналізу. В моєму випадку медсестра при мені не міняла рукавички, тому я не впевнена, чи була вона в них з попереднім клієнтом, крім того, робила всі записи в них. Справедливости ради, продезинфікувала саме рукавиці, в яких була перед забором крові. Рукавички – це дрібниця, але водночас і певна безпека і репутація) Дякую, якщо дослухаєтесь 😉

Роман Голубович

Про високу точність аналізів, які роблять у цій лабораторії чув давно. Шкода, що вона далеко знаходиться від мого району проживання.
Людяність та висока кваліфікація керівника приємно вразила.
В у мовах пандемії – зроблено все для безпеки відвідувачів.
ВДЯЧНИЙ ЗА ВИСОКУ ТОЧНІСТЬ аналізів, які ви робите.
В моїй ситуації це вирішило багато…

Галина Гавришина

Професійне виконання аналізів, забір крові проведений акуратно і швидко.
Найкращий лабораторний центр у Львові та області. Приємний та ввічливи